قبل از دیگران از شگفتی های سایت با خبر شو

بازسازی ساختمان، هزینه خانه زیباتر چقدر است؟

شما می‌توانید با انتخاب یک معمار خوب و لایق کار نوسازی پروژه‌ تان را با خیال آسوده به اتمام برسانید. معماران و طراحان با تجربه تمام گزینه‌ های مورد نیاز برای اطمینان از مقاومت مصالح را در نظر می‌ گیرند تا در کنار صرفه‌ جویی در مواد و مصالح، پول، انرژی و وقت شما هم هدر نرود و همچنین در طولانی‌ مدت امنیت شما را تضمین می‌ کنند.

آشنائی با فایبر سمنت

آشنایی با فایبر سمنت برد: صفحات سیمانی الیاف دار یا فایبر سمنت برد صفحات پیش ساخته سیمانی هستند که خواص مکانیکی آنها با استفاده از سیلیس و الیاف سلولزی بهبود یافته است.

چگونه مبلمان مناسب با دکوراسیون منزل خود تهیه نماییم؟

در انتخاب مبل استیل اولین نکته دانستن نوع چوب است چرا که ساختار و بدنه اصلی مبل استیل را چوب تشکیل می دهد. در بررسی چوب بکار رفته در ساخت مبل استیل باید به دو موضوع توجه نمایید: بدنه اصلی مبل استیل و قسمت های کنده کاری و خراطی شده در مبل.

طراحی فضای اداری شرکت مشاوره تجاری در لندن

طراحی فضای اداری: شرکت مشاوره Elixirr که در لندن قرار دارد، پروژه طراحی داخلی خود را به استودیو طراحی داخلی Oktra سپرده است. ساخت و پردازش هویت برند الیکسیر، مهم ترین خواسته مدیران این کمپانی از نتیجه پروژه به حساب می آمد.

باید ها و نباید ها در بازسازی حمام به توصیه طراحان برتر

بازسازی حمام: بر کسی پوشیده نیست که فرآیند بازسازی و تغییر طراحی داخلی حمام، چه پتانسیل زیادی برای به دردسر انداختن اعضای خانواده دارد. به همین دلیل انتخاب این عملیات برای زیبایی سازی منزل، به سادگی و بدون بررسی های دقیق چندان منطقی به نظر نمی رسد.